Neželaná nevesta cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 120. epizóda

17. 12 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 120. epizóda
Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI: 120. epizóda Foto: Global Agency

Mert sa konečne rozhodne svoj rovnako ako v prvý deň krásny a láskyplný vzťah s Dilarou posunúť na ďalšiu úroveň.

Faruk (Özcan Deniz) nikdy nebol šťastnejší ako teraz, keď mu radosť robia nielen jeho reštaurácia a úspešná manželka (Aslı Enver), na ktorú je právom veľmi hrdý, ale i dnes už dospelý syn Emir a rozkošná dcérka Yaz, ktorá rastie ako z vody a s ockom trávi každú voľnú chvíľku. Z İpek (Dilara Aksüyek) je dnes skúsená a ostrieľaná podnikateľka, ktorej najmilším klientom a najväčším, no nie jediným úspechom je jej švagriná Süreyya. Z Güneş (Nihal Yalçın) a Dilary (Neslihan Arslan) sú dnes dobré kamarátky. Senem (Neslihan Yeldan) a Akif (Fatih Koyunoğlu) sú právom hrdý na svojho syna Cihana, z ktorého sa už v detskom veku vykľul famózny hudobný virtuóz!

Aj keď si Süreyya svoj zaslúžený úspech užíva, rozhodne sa už nikdy viac neísť na také dlhé turné, ako to aktuálne. Už nikdy viac nechce byť tak dlho bez svojich najbližších. Už je to sedem rokov, čo sultánka Esma (İpek Bilgin) odišla na večnosť, no verná Nurgül (Pelinsu Pir) ju ešte i dnes každú chvíľu podvedome očakáva v kuchyni. Mert (Anıl İlter) sa konečne rozhodne svoj rovnako ako v prvý deň krásny a láskyplný vzťah s Dilarou posunúť na ďalšiu úroveň. Adem (Fırat Tanış) tvrdohlavo odmieta akceptovať, že tínedžerka Sude už viac nie je malé dievčatko a že istý Barış by jej mohol byť niečím viac, než len spolužiakom...

Aké by to bolo spomínanie na nezabudnuteľnú hlavu rodiny bez jej najobľúbenejšej piesne? A tak na Esmino miesto pri jej klavíri zasadne tá, ktorej pred svojím odchodom s láskou odovzdala pomyselné opraty – Süreyya.

Sledujte v stredu, 18. decembra, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: FINÁLE SERIÁLU - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na