DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30

Neželaná nevesta

08. 08 2018 06:35 | Alexandra Stahlová
Neželaná nevesta
Neželaná nevesta Foto: Global Agency/TV Doma

Hoci Faruk a Süreyya pochádzajú z diametrálne odlišných svetov, osudovo sa do seba zaľúbia. Šťastní však budú, len ak obmäkčia srdce jeho matky!

(İstanbullu Gelin, Romantický seriál, Tur., 3. marec 2017 - ..., Stereo, HD)
Hrajú: Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Salih Bademci, Fırat Tanış, Dilara Aksüyek, Güven Murat Akpınar, Berkay Hardal, Neslihan Yeldan, Nergis Çorakçı, Hakan Altıner, Tamer Levent, Özge Borak


Pondelok až štvrtok o 21.25 (Od 1. júla.)
Hoci talentovaná istanbulská huslistka a speváčka Süreyya (Aslı Enver), a úspešný burský obchodník Faruk (Özcan Deniz) pochádzajú z dvoch diametrálne odlišných svetov – a naozaj nejde len o geografiu -, už po ich prvom stretnutí v malej kaviarničke kdesi na polceste obaja vedia, alebo skôr tušia, že sa práve začína písať príbeh ich veľkej lásky. To sa potvrdí krátko nato v nočnom klube, v ktorom ona vystupuje a on je hosťom. Ich pohľady sa stretnú a... Akoby zrazu v miestnosti boli len oni dvaja. A keď na seba neskôr natrafia opäť, to už nemôže byť o náhode ani reči!

O láske, ktorá s rýchlosťou a intenzitou nevyspytateľného lesného požiaru začína horieť v ich srdciach, nemá Farukova rázna mama Esma (İpek Bilgin) zatiaľ ani len tušenie. No ak by aj o nej vedela, určite by ju neakceptovala, pretože pre najstaršieho zo svojich štyroch synov už má vybratú inú, v jej očiach absolútne ideálnu nevestu... Atraktívnu İpek (Dilara Aksüyek). A o tom, že sa Esma nerozpakuje presadiť svoj názor aj za cenu pár zlomených sŕdc už Faruk vie svoje. Raz už totiž urobil tú chybu, keď jej povedal o láske k jednej žene... A trpko to oľutoval.

Hoci ho kvôli jeho povesti nepolapiteľného plejboja nežná Süreyya zdvorilo odmietne, pre každým dňom viac a viac zaľúbeného Faruka je život bez nej nepredstaviteľný, pretože tak ako ju ešte nikdy nikoho nemiloval. No keď ju bez maminho súhlasu a požehnania privedie do Bursy ako svoju nevestu, už prvé stretnutie nevesty s nepriateľsky naladenou svokrou predznamenáva problémy a neveští nič dobré...


Čo možno neviete
* Podľa tvorcov seriálu je príbeh osudovej lásky Faruka a Süreyyi inšpirovaný skutočnými udalosťami.

* Herečka İpek Bilgin si v seriáli Ezel zahrala osudom ťažko skúšanú pani Melihu, mamu hlavného hrdinu – jeho pravého ja, Ömera Uçara (İsmail Filiz), i spočiatku nespoznateľného alter ega Ezela Bayraktara (Kenan İmirzalıoğlu).

* Fešný Bertan Dirikolu, ktorý si v seriáli zahral Asıma, zamestnanca v dopravnom podniku Boranovcov, si strihol menšiu úlohu v obľúbenom seriáli Sila - Haruna.

* Šarmantného Tamera Leventa, ktorý v seriáli stvárnil advokáta Garipa, diváci televízie Doma poznajú ako večne ufrflaného kapitána Şevketa zo seriálu Láska na druhý pokus, ktorý všetkých svojich nepriateľov posielal „Až na dno, až na samé dno!“

* Herec Selçuk Borak, ktorý si v seriáli strihol menšiu úlohu doktora Ibrahima, je v reálnom živote otec pôvabnej herečky Özge Borak, predstaviteľky Farukovej niekdajšej veľkej lásky Begüm. Mimochodom, prvým manželom dvakrát rozvedenej Özge bol herecký kolega Bülent Şakrak, ktorý je dnes (v poradí už tretím) manželom inej tureckej krásky známej z obrazoviek televízie Doma - Ceydy Düvenci, alias Bennu z Tisíc a jednej noci.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: NOVÉ ČASTI - v pondelok, 9. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na